~Free Anime ~
My anime world !
Lista Forumurilor Pe Tematici
~Free Anime ~ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ~FREE ANIME ~

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simobuzedulci_o
Femeie
24 ani
Dambovita
cauta Barbat
25 - 47 ani
~Free Anime ~ / Inuyasha / Inuyasha sau Sesshomaru Moderat de akaneyumy
Autor
Mesaj Pagini: 1
Yuki
** I have always been crazy..**

Din: ..** everywhere ..**
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 144
eu il prefer pe Sesshomaru pentru ca e mai mare , mai serios , e foarte dragut si e foarte puternic....

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Tea Blossom
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
Si eu tin cu el si mai ales datorita faptului ca are grija de Rin.

_______________________________________
A strong friendship is just like a beautiful tea blossom .

pus acum 16 ani
   
Ayame'chan
Vizitator



Well , Inuyasha e simpatic dar Sesshomaru e mai matur ,misterios si e dragut...asa ca Sesshomaru ramane

pus acum 16 ani
   
☆BuMbLe Bee☆
Membru

Din: Hell or Haven
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 60
Sesshomaru e mai dragut,cum a spus si Ayame'chan mai matur

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la