~Free Anime ~
My anime world !
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
~Free Anime ~ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ~FREE ANIME ~
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simobuzedulci_o
 | Femeie 24 ani Dambovita cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
Yuki
** I have always been crazy..**
 Din: ..** everywhere ..**
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 144
|
|
eu il prefer pe Sesshomaru pentru ca e mai mare , mai serios , e foarte dragut si e foarte puternic....
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Tea Blossom
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
|
|
Si eu tin cu el si mai ales datorita faptului ca are grija de Rin.
_______________________________________ A strong friendship is just like a beautiful tea blossom .
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
|
Well , Inuyasha e simpatic dar Sesshomaru e mai matur ,misterios si e dragut...asa ca Sesshomaru ramane
|
|
| pus acum 16 ani |
|
☆BuMbLe Bee☆
Membru
 Din: Hell or Haven
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 60
|
|
Sesshomaru e mai dragut,cum a spus si Ayame'chan mai matur 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|